Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (212 komentářů)

Gréta, (17. 03. 2012 09:21) Reagovat
Dobrý den, mám dotaz ohledně mých zdravotních problémů. Třeba se v tom někdo najde a buď mne uklidní, nebo poradí. Je mi 23, 170cm, 64kg,obecně jím zdravě, sportuji, alkohol piji minimálně. Za poslední půlrok mne občas (návalově, vždy podobu cca 2 měsíců, pak je třeba měsíc klid) přepadají bolesti pod levým žebrem. Nelze říct, že by to bylo vyvoláno příjmem jídla nebo pití. Zároveň mám problémy s trávením obecně a pravděpodobně se střevy - dlouhotrvající zácpy, plynatost, apod., na což nepomáhají ani přírodní projímadla (švestky, lněné semínko, ...) Byť to mnohým připadá směšné, k doktorovi se bojím jít. Věřím, že to nic vážného nebude. Nemá někdo podobnou zkušenost, či nějakou "babskou radu" ? Děkuji a přeji krásný den.
JANČA, (20. 03. 2012 12:50) Reagovat
Gréto, ony se těžko dávají babské rády, když člověk neví, čím je to způsobené. Raději si k tomu doktoru zajděte, když to nebude ni vážného, tak alespoň budete mít klid.
Ladka, (23. 03. 2012 10:15) Reagovat
Dobrý den mám vřelí dotaz je mi 39let a už tak 3 až 4 roky trpím bolestí břicha hlavně to vychází z pod žebra a trpím průjmama za den dokážu jít na toaleto i dvacetkrát za den někdy v poslední době je stolice zelené barvy můj tatínek je po operaci slinivky a tak se chci zeptat jestli by toto onemocnění mohlo být i genetické.Děkuji Ladka
Lenka, (03. 04. 2012 08:25) Reagovat
Vzkaz pro XXX,struktura nádoru se dá zjistit biopsií,já žiju s nádorem stejné velikosti již 12 let,mám problémy jako vaše sestra,pokud bych měla jistotu,že pominou díky operaci,šla bych do toho..ovšem vím,že opak je pravdou..slinivka je prevít a hlavně! je hrozně důležité být v psych.pohodě,věřte mi,že půlka problémů zmizí nebo se velmi uklidní..hodně štěstí..
MARIE, (06. 04. 2012 12:00) Reagovat
Paní Lenko, děkuji za uklidnění. Mloc se teď obávám, že mám rakovinu slinivky břišní a všude čtu o to, jak to jde rychle...Docela mě povzbudilo, že ji máte tak dlouho a máte pravdu, je důležité se držet psychicky. Pokusím se být také více v klidu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Slinivka břišní.cz
Kontakty