Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (212 komentářů)

Irena, (08. 01. 2010 11:27) Reagovat
Dobrý den, je mi 34 let a možná tak během posledního roku se mi častěji stává, že mě občas po jídle bolí pod žebry vlevo. Nevím, jestli to může být slinivkou nebo něčím jiným. Většinou je to po mastném - např. řízek nebo smažený květák vůbec nemůžu. Vím, že určitá jídla mi nedělají dobře a snažím se jim vyhnout, ale ráda bych věděla o tom více. Kde si můžu nechat provést vyšetření? Je to interna? Je nutné doporučení praktické lékařky? Moje lékařka bohužel má dlouhé fronty, nechci chodit mezi nemocné s dětmi a navíc problémy zlehčuje, proto se na ni nechci obracet. Děkuji za odpověď.
David, (26. 05. 2010 19:33) Reagovat
Chtěl jsem se zeptat mám chronický zánět slinivky břišní už prokazatelný, je možno požádat o plný invalidní důchod ? Předem děkuji.
VLADIMÍR, (31. 05. 2010 13:44) Reagovat
Dobrý den, v posledním měsíci se mi stalo, že se mi několikrát udělalo prudce špatně od žaludku a zvracel jsem. Zezačátku to bylo po tučnějším jídle, které jsem raději už omezil, ale dvakrát se mi to stalo, i když jsem nic tučného neměl. Myslíte, že to může být od sinivky.
Eva, (16. 06. 2010 10:07) Reagovat
Dobrý den, již několik dní mě bolí v zádech. Mám podezření na slinivku. Bylo mi provedeno vyšetření krve a alfa amyláza byla 0,73. Mám zažívací problémy, nyní beru ATB na helikobaktera v žaludku. Mám hroznou plynatost a vodnatou stolici. Je možné že by se z krve nepoznala rakovina slinivky ?
MARTINA, (16. 07. 2010 06:55) Reagovat
Dobrý den, máte prosím vám nikdo nějaké zkušenosti ve vašem okolí sr akovinou slinivky - prognóza, úspěšnost léčby atd.? Mojí mamince ji nedavno zjistili a ráda bych o této zákeřené nemoci věděla co nejvíce. Děkuji Martina
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Slinivka břišní.cz
Kontakty